Náš tým

Jsme nadšenci do zdravého životního stylu, přírody, sportu a do naší práce. Vyhledáváme a vyrábíme pro Vás i pro nás produkty, které jsou v souladu s naší myšlenkou čistého výrobku. Chceme Vám ukazovat cestu budoucnosti, cestu a sílu čistoty a přírody a vytvářet spolu s Vámi životní styl NATU.

Stanislav Šareš

zakladatel firmy

Standa 1.jpg

“Love nature, love yourself.”

Studoval jsem na střední průmyslové škole elektrotechnické. Poté jsem začal vydávat vlastní časopis, kde jsem se naučil něco o marketingu, s vedením firmy jsem ale nikdy žádné zkušenosti neměl. Založení Natu pro mě bylo naprosto novým zážitkem.

Vždy mi záleželo na kvalitě jídla a po letech praxe v konvenčním zemědělství a při obchodování v potravinovém průmyslu jsem byl přesvědčen, že lidé musí začít více přemýšlet o tom, co jedí, co používají za produkty vpéči o svá těla a jak to ovlivňuje kvalitu jejich života, i o tom, jaký to má dopad na jejich prostředí a celou naši planetu. 

Když jsem se při návratu z jedné z mnoha svých služebních cest ocitl v nemocnici s akutním zánětem slinivky břišní, přijal jsem to jako znamení, že se musí v mém uchvátaném a vytíženém životě, plném stresu a nekvalitního životního stylu, něco změnit. Již dlouho jsem byl nadšeným sportovcem a o zdravou a přirozenou stravu jsem se zajímal, i když na ni nebyl doposud dostatečný prostor.

Zde začala vznikat myšlenka, že bych se tímto směrem měl sám vydat. Začal jsem se více zabývat čistotou těla a přírodními zdroji energie a rozhodl se, že své poznatky chci předávat dál. Dal jsem dohromady partu lidí s tímto společným zájmem a tak vzniklo Natu. Naším cílem je poskytovat kvalitní přírodní potraviny a produkty a zároveň šířit informace o správném stravování a zacházení s přírodou. Rádi bychom touto cestou předešli vyčerpávání přírodních zdrojů a zneužívání lidské práce.

Nejoblíbenější produkt od Natu: snídaňové kaše.

Kristýna Durasová

produktový specialista, vývoj, manažer sociálních sítí

Kristýna

“Once you control your body, you control your mind.”

Vystudovala jsem osmileté gymnázium a jeden rok strávila na výměnném pobytu v Americe. Po maturitě jsem nastoupila na vysokou školu v Českých Budějovicích, kde jsem studovala finance. Od začátku mi bylo jasné, že jsem se minula oborem, a hned po dokončení jsem se začala věnovat fitness a výživě. Nastoupila jsem na trenérskou školu Petra Stacha a podstoupila kurz výživového poradce. Tomuto oboru se nyní věnuji již 5 let a vždy jsem se snažila do svého fitness programu zahrnout prvky jógy. Poslední dobou jóga v mém zaměření převládá, a to zejména po návratu z Indie, kde jsem strávila 2 měsíce v Mysore na intenzivním kurzu pro lektory. Jóga se pro mě stala nejen způsobem cvičení, ale i životním stylem.

Nezdravý životní styl mě doprovázel již od malička. Vypěstovala jsem si závislost na cukru a tučných jídlech, kterou jsem později vyměnila za závislost na party životě. Ve 20 letech jsem otěhotněla a musela tak svou situaci začít řešit. Následovaly projevy ortorexie a s ní spojené nepřirozené diety, které nezdravě ovlivnily i mou psychiku. Přehnané cvičení a diety vedli ke kolapsu, který mě konečně navedl na správnou cestu. Obrátila jsem se k józe a pomalu jsem si začala pěstovat zdravé stravovací návyky. Vyhledávala jsem ty nejlepší potraviny a superpotraviny a sama jsem se pustila do vaření i pečení. Postupně jsem si v tom našla velké zalíbení, které doteď sdílíme společně s mou dcerou a přítelem Standou.

Když Standu napadla myšlenka vytvořit NATU, začala jsem ho podporovat a vytvářet produkty, které budou mít smysl a budou lidi bavit. Společně s celým týmem tak každý den pracujeme na spokojenosti našich zákazníků a snažíme se jim poskytovat co nejlepší a nejkvalitnější produkty i informace z oboru.

Nejoblíbenější produkt: superpotraviny a experimentování s nimi. Za svůj největší úspěch považuji SUPERKAŠE, které už několik let snídáme doma a skrz NATU mám nyní možnost je skvělým způsobem sdílet i s vámi.

Kateřina Běťáková

E-shop manažer

Kačka

Už odmala jsem neustále v pohybu a ráda dělám věci naplno. Sport je každodenní součástí mého života, a proto musím neustále něco jíst a doplňovat energii ☺ NATU produkty jsou pro mě ideální variantou, jak aspoň na chvíli zahnat hlad ☺ Díky skvělému kolektivu je pro mě práce v Natu radostí a zábavou.

Nejoblíbenější produkt: NATU pistáciové a cokoliv s banánem ☺

Daniela Hladká

produktový specialista, manažer výroby 

Daniela

Během studia na VŠ jsem se nejprve brigádně, posléze na full time, podílele na organizaci PGA golfového turnaje v Čeladné. Díky zkušenosti v Altamiře Event jsem měla možnost se podílet na veškeré přípravě a organizaci golfových tour, teambuildingů a dalších společenských akcí. Následně jsem dostala nabídku podílet se na projektu francouzské kavárny Café Amandine, kde jsem převzala kompletní starost o marketing. Tento projekt je pro mě srdcová záležitost. Miluji Francii a její kuchyni. A od lásky k jídlu to byl jen krůček k NATU, kdy mě Standa oslovil, ať se podílím na tomto úžasném projektu.

Svůj volný čas věnuji hlavně rodině a užívám si společných chvil. Navíc jsme sportovní nadšenci a rádi hrajeme tenis, volejbal nebo vyrážíme na horské túry.

Nejoblíbenější produkt od NATU: Mesquite kaše. Stále objevuji nové a nové chutě našich produktů.

Zuzana Sedláčková

administrativa

Zuzka

Pocházím z Moravy a do Prahy jsem přišla před pár lety za studiem v oboru Cestovní ruch. Při studiu jsem si začala přivydělávat v gastronomii, kde jsem se na pár let usadila. Asi po 6 letech mi došlo, že toto není cesta, po které bych se chtěla vydat. Především mě vždy více zajímalo účetnictví, a tak jsem začala hledat práci v administrativě. Po doporučení mé kamarádky jsem se dozvěděla o Natu a do týmu jsem se přidala v září 2017, kde jsem našla nejen skvělou práci, ale i výborný kolektiv. Konečně jsem se začala i do práce těšit, i když občas je práce trochu víc než bych chtěla ☺ Důležité pro mě bylo, že mám práci, která mě naplňuje a baví.

Díky Natu jsem vyzkoušela spoustu skvělých výrobků a více se dozvěděla o zdravém životním stylu.

Nejoblíbenější produkt:: Březové vody, oříšky-především pistácie a co jsem si zamilovala asi úplně nejvíc a nedokážu bez toho už nic uvařit je naše ghíčko.

Martin Beneš

manažer logistiky, technický manažer, manažer nákupu

Martin

“Ber život s humorem, stejnak se ti jednou vysměje.”

Se Standou jsem pracoval už dříve, a proto když přišel s nápadem založit e-shop, šli jsme do toho společně. Sám mám několikaletou praxi v oboru nákup zemědělských komodit a zařizování logistiky a v Natu vidím velký potenciál. Pro mě je to především zajímavý startup a správný lifestyle, který má v dnešní době budoucnost zaručenou.

Sám si občas rád uvařím, ale tak nějak podle své chuti a ne vždy úplně "zdravě". I tak je pro mě Natu zajímavou životní zkušeností, díky které jsem potkal mnoho super lidí, a to jak ve firmě, tak i po stránce obchodní.

Nejoblíbenější produkt od Natu: RAW bonbonky malina-kokos, arašídové máslo.

Adam Hrubý

grafik

Adam

“Spadnout můžeš - zvednout se musíš.”

“Život je hořký – bohudík.”

Studoval jsem na střední průmyslové škole elektrotechniky a informatiky obor PC systémy. Už desátým rokem se ale věnuji grafice.

Jídlo miluji, a to jak zdravé, tak sem tam i nějaké ty prasárničky. Vařím rád, baví mě experimentovat a zatím mi mé výtvory nikdo neomlátil o hlavu, takže v tom hodlám pokračovat.

V Natu jsem teprve chviličku, nicméně už na sobě začínám pozorovat, že stále více přemýšlím o tom, co jím. Třeba mě jednoho dne najdete, jak vytrhávám kořínky a cpu se, kdo ví...

Natu je pro mě parta fajn lidí, kteří mě přijali mezi sebe a já přijal je. Kromě toho je to projekt se skvělou myšlenkou a pro mě také možnost posouvat se dále v práci, kterou miluji a sám jsem si ji zvolil.

Ve volném čase hraji hokej, a to už od čtyř let. Je to má láska, co nezklame. Baví mě vlastně jakýkoliv sport, i turistika – moc rád šlapu na vrcholy. Kromě toho se ve volném čase věnuji i té grafice – tvořím obrazy a pracuji na svém oblečení – je to má práce i koníček.

Nejoblíbenější produkt od Natu: arašídové málo.

Ludmila Mrázková

vedoucí skladu

Ludmila

Můj život patří koním. Studovala jsem na střední zemědělské škole se zaměřením na dostihový sport. Tento obor je úzce spjat se zdravým životním stylem,člověk musí být zdravý a vitální,proto Natu.....

Do Natu jsem nastoupila v lednu 2018, po úvaze nechat si koně už jen jako koníčka. Jsme tu parta skvělých mladých lidí,kteří se vždy dokáží dohodnout a společně najdou řešení. Moc si vážím,že tu člověk není jeden z mnoha, ale jeden z týmu...

Ve svém volném čase se vracím do stájí a do sedla dostihových koní. Ráda se také vracím na jižní Moravu,konkrétně do Znojma, kde mám moji milovanou rodinu.

Nejoblíbenější produkt: Vyzkoušela jsem několik našich produktů a mými favority jsou Cookie a GranoLove Slaný karamel.

Eva Melová

sklad a výroba

Eva

Pocházím ze severních Čech, ale v Praze žiju již šestým rokem. Studovala jsem Školu dostihového sportu a jezdectví ve Velké Chuchli jako ošetřovatel a jezdec dostihových koní, proto mi zdravá výživa není cizí a práce v Natu je pro mne zajímavá.

Rok jsem pracovala v Anglii a Skotsku,což byla výborná zkušenost.Nyní v Praze dálkově studuji obor Bezpečnostní složky a právo.

Volné chvíle trávím se svojí rodinou,přáteli ježděním MMA,nebo jsem prostě v klidu doma.

Nejoblíbenější produkt: NATU Mandlové