Kategorie

Festival Evolution

Festival Evolution je největší středoevropský festival se zaměřením na zdravý životní styl a osobní rozvoj, který představuje nejnovější trendy v oborech BIO a EKO už 14 let. Na veletrhu se představí více než 400 domácích i zahraničních vystavovatelů z 5 obvyklých okruhů – Bio, Eko, Zdraví, Fit a Osobní rozvoj. Najdete tu nejnovější produkty zdravé výživy, bio potravin, přírodní kosmetiky i praktické ekologické výrobky do domácnosti. Pozadu nezůstane ani programová nabídka – během 2 dnů se na 5 podiích představí stovka účinkujících. Kromě přednášek, seminářů a uměleckých vystoupení se připravují také konzultace a poradenství, lekce vaření, ukázky kreativních a pohybových aktivit, workshopy nebo programy pro děti.

2. ročník podzimního Evolutionu je dvoudenní od 22.-23. září a my máme čest se jej opět zúčastnit. Najdete nás v pravém křídle, stánek č. PK38 u food zóny.

Stejně jako na jaře budete mít možnost ochutnat naše TOP výrobky a žhavé novinky: Granolove Chilli/Čokoláda, pečené kokosové chipsy s neodolatelnými příchutěmi, nové směsi ořechů a sušeného ovoce – MINI MIXY, ořechové krémy a lyo ovoce. Rovněž budete moci zakoupit vybrané superpotraviny a doplňky stravy.

Rádi vám poradíme s výběrem potravin a zodpovíme vaše dotazy