Festival Evolution

Festival Evolution je největší středoevropský festival se zaměřením na zdravý životní styl a osobní rozvoj, který představuje nejnovější trendy v oborech BIO a EKO už 15 let. Na veletrhu se představí více než 450 domácích i zahraničních vystavovatelů z 5 obvyklých okruhů – Bio styl, Zdraví, Eco world, Alternativa a Osobní rozvoj. Najdete tu nejnovější produkty zdravé výživy, bio potravin, přírodní kosmetiky i praktické ekologické výrobky do domácnosti. A stranou nezůstanou ani novinky z oblasti výchovy a osobního rozvoje nebo témata, která vám umožní nahlédnout do sfér mimo každodenní realitu.

Pozadu nezůstane ani programová nabídka - během tří dnů na 7 pódiích vystoupí téměř 200 účinkujících. Kromě přednášek, seminářů a uměleckých vystoupení připravujeme také konzultace a poradenství, kuchařská dema, ukázkové lekce, praktické workshopy nebo programy pro děti.

Jubilejní 15. ročník jarního Evolutionu je třídenní od 22.-24. března a my máme čest se jej opět zúčastnit. Najdete nás ve střední hale, v sekci BIO, stánek č.SH43.

Stejně jako na podzim budete mít možnost ochutnat naše TOP výrobky a žhavé novinky: Lyo mixy, Super müsli pro děti a nové ořechové krémy – Arašídové crunchy a Arašídové s kokosem. Rovněž budete moci zakoupit vybrané superpotraviny a doplňky stravy.

  

Články k našim novinkám najdete zde:

Festival Evolution Natu dětem

Festival Evolution Natu kokosové nádobí

Festival Evolution Natu ořechové krémy

Kromě ochutnávek zdravých dobrot si k nám přijďte pro inspiraci. Rádi vám poradíme s výběrem vhodných potravin a zodpovíme vaše dotazy :)

Těšíme se na setkání!

Tým NATU