Francouzská sůl hrubá 500g

Francouzská mořská sůl neboli Fleur de sel je kvalitním přírodním produktem s autentickou chutí. Nejde jen o gurmánskou záležitost, francouzská sůl je také nositelem množství cenných minerálů v organické podobě, které naše tělo dokáže jednoduše využít. Sáhněte po dostupné možnosti solení bez nebezpečného zatěžování těla rafinovanou solí.

Více informací

02.11.0014Skladem


59 Kč s DPH

  • vegan

Více informací

Hrubozrnné krystalky sole pocházejí z Francie, kde se těží v oblasti Bretagne původním keltským způsobem. Francouzská sůl je typická svou vlhkostí, svěží mořskou vůní i našedlou barvou, kterou dotvářejí minerály. Na rozdíl od rafinované a chemicky ošetřené stolní sole s aditivy, která dokáže dlouhodobým užíváním způsobit zdravotní potíže, je mořská sůl zdravým surovým produktem přírody, který naopak umožní mnoha zdravotním potížím předejít.

 Body výhod

  • náhrada rafinované soli
  • dodá pokrmu specifickou chuť

 Využití

Doporučujeme nahradit tradiční stolní sůl francouzskou mořskou solí a denně přijímat 3-4 g, aby nedošlo k nadužívání. Vhodná je pro veškeré kuchyňské účely.

 Věděli jste že?

Přírodní mořská sůl vám pomůže správně regulovat tekutiny v těle, nebude docházet k odvodňování, které způsobuje sůl běžná. Oproti stolní rafinované soli se vyhnete nepřirozenému dráždění tkání a v důsledku i zvýšenému krevnímu tlaku. Aby k těmto procesům došlo a aby se s nimi tělo vyrovnalo, je nuceno vynaložit mnoho energie s odbouráním nežádoucího chloridu sodného, čímž dochází k únavě a oslabení těla. Tímto efektem navíc tělo s odlivem tekutin přichází o důležité živiny a zároveň unavuje metabolismus. Naopak obsažené minerály v mořské soli podporují zdraví, například harmonizují vstřebávání živin ve střevech. Napomáhají detoxikaci těla, čímž zesilují imunitu. Pozitivní efekt je postupem času patrný i na lepším stavu pokožky. 

Alergeny: Neobsahuje

Země původu: Francie

Složení: Francouzská sůl hrubá

Nutriční údaje

Energetická hodnota0 kJ / 0 kcal
tuky0 g
- z toho nasycené mastné kyseliny0 g
sacharidy0 g
- z toho cukry0 g
bílkoviny0 g
vláknina0 g
sůl100 g

Viewed products

10 dalších produktů ve stejné kategorii: