Pro sladké chvíle

Láska prochází žaludkem! Máte ve svém okolí milovnici nebo milovníka zdravých dobrot? Udělejte jim radost dárkem plným zdravých dobrot. U nás máte jistotu, že všechny produkty jsou 100% přírodní, bez lepku a přitom skvěle chutnají.

Více informací

02.18.0029

Skladem

339 Kč s DPH

Více informací

Hřešte zdravě a bez výčitek! Skvělý zdroj energie v dárkovém balení s možností osobního věnování. Stačí do Poznámky ve druhém kroku objednávky napsat text s věnováním, rozsah max. 80 znaků a pokud text s věnováním nepřipojíte, bude automaticky vložena kartička s univerzálním textem Láska prochází žaludkem.

Dárkový set obsahuje 3 produkty:

  • 1x Natunella 140 g 
  • 1x Kokosové máslo s malinami 140 g 
  • 1x Raw bonbónky řepa - banán

Natunella je směs pouze přírodních ingrediencí bez palmového tuku, bez laktózy a bez lepku. Obsahuje pouze čerstvě namleté lískové ořechy, kakaové boby, med a špetku soli pro zvýraznění této lahodné kombinace.

Rozmazlete své chuťové buňky exotickou chutí kokosu, malin a makadamů. Naše kokosové máslo s malinami nejen krásně vypadá, ale i voní a chutná.

Naše nutričně bohaté RAW bonbónky jsou vyrobeny ručně pouze z přírodních ingrediencí. Obsahují rychlé cukry, takže jsou výborným zdrojem energie. Neobsahují žádný přidaný cukr, chemikálie, barviva, lepek ani laktózu. 

 Body výhod

  • náhrada nezdravých sladkostí
  • dárkové balení
  • možnost osobního věnování

Složení: Natunella 140 g, Kokosové máslo s malinami 140 g, RAW bonbónky řepa - banán 60g

Viewed products

6 dalších produktů ve stejné kategorii: