Chlorella BIO prášek 180g

Tato sladkovodní jednobuněčná řasa vyniká nejen vysokým obsahem bílkovin (až 60 g/100 g), ale i vysokým obsahem vitamínů, minerálních látek, antioxidantů a chlorofylu. Obsahuje dokonce i vitamín B12, který často chybí v jídelníčku vegetariánů. Pravidelným užíváním chlorelly získáte energii, vitalitu, imunitu, podpoříte funkci jater, funkci střevního traktu a podpoříte očistné procesy těla. 

Více informací

02.10.0043Skladem


325 Kč s DPH

  • bez lepku
  • bez přidaného cukru
  • BIO
  • bez laktózy
  • RAW
  • bez SO2
  • natural
  • vegan

Více informací

Naše chlorella je v organické BIO a RAW kvalitě. Zpracovává se velmi šetrným způsobem, neobsahuje geneticky modifikované složky GMO.

 Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU

Chlorella pyrenoidosa

Vitalita - energie - tonus         

přirozená obranyschopnost

Imunita - energie

Normální funkce střevního traktu, mikrobiální rovnováha

Antioxidant

Normální činnost jater

Přirozená obranyschopnost

Pročištění

Normální trávení a funkce jater, pročištění

 Použití

½ –1 čajová lžička (1–2 g) 3x denně. Prášek rozmíchejte ve vodě, nejlépe v shakeru. Upozornění: Kvůli oxidaci by chlorella neměla přijít do styku s kovem! 

Chlorella má schopnost na sebe vázat těžké kovy a následně je vylučovat, proto neberte současně s chlorellou vitamín C, který může narušit vazby a schopnost chlorelly těžké kovy na sebe navázat. 

 TIPY
 

Vyzkoušejte chlorellu v kombinaci s neméně známou spirulinou nebo mořskou řasou kelp. Skvěle se svými účinky doplňují a obohacují navzájem. Tvoří společně velmi zajímavé spektrum chutí. Více informací a porovnání spiruliny a chlorelly si můžete přečíst.

Chlorella a spirulina

 Věděli jste, že?

Chlorella se dostává v poslední době do popředí díky svým účinkům, které se připisují obsahu CGF (chlorella growth factor) -chlorellovému růstovému faktoru, který izoloval japonský Dr. Fujimaki. Jedná se o substanci z peptidů a nukleových kyselin, která má schopnost regenerovat veškeré buňky v těle. Nejvyšší obsah CGF má právě naše Chlorella pyrenoidosa.

Alergeny: Neobsahuje

Země původu: Čína

Složení: 100 % BIO chlorella prášek

Nutriční údaje

Energetická hodnota1568 kJ / 373 kcal
tuky7,9 g
- z toho nasycené mastné kyseliny0,8 g
sacharidy9,5 g
- z toho cukry1,4 g
bílkoviny60 g
vláknina12,25 g
sůl0,17 g

Viewed products

1 další produkt ve stejné kategorii: