MLSEJTE ZDRAVĚ S NATU
  
  

Na Velikonoce se stalo tradicí, že si malí koledníci kromě tradičních malovaných vajec odnáší také spoustu sladkostí plných nezdravého rafinovaného cukru. Je dobré uvědomit si, že bílý cukr je nebezpečný pro naše zdraví. Bílý cukr obsahuje pouze prázdné kalorie, které tělo vyčerpávají, a proto máme větší potřebu jíst. Konzumované množství cukru bychom měli redukovat, v nejlepším případě jej úplně vyřadit z jídelníčku

Co tu najdete?
Co se dozvíte
  • Informace o škodlivosti bílého cukru
  • Jak sladit zdravě
  • Tipy na velikonoční pomlázku
Koupit všechny

Říkáte si, že je těžké odepřít si sladkou chuť? Řešení existuje. Pokud si rádi přisladíte kávu nebo milujete velikonoční pečení, nahraďte bílý cukr našimi přírodními sladidly: Natu kokosový nebo Natu palmový cukr, které jsou rozhodně zdravější. 

Hledáte-li alternativu tradiční velikonoční pomlázky, máme pro Vás speciální Natu velikonoční balíčky. Vybrat si můžete ze 3 druhů nebo objednat rovnou všechny. Určitě se po nich zapráší :)

Čoko Velikonoce

Skvělé kokosové chipsy s kakaovou příchutí a lahodná Natuneta (140 g) uspokojí všechny, kteří milují čokoládovou chuť, přitom se nejedná o žádnou neřest. Natuneta má díky obsahu zdraví prospěšných rostlinných tuků blahodárné účinky na metabolismus. Neobsahuje konzervační látky ani palmový tuk. 

Müsli Velikonoce

Velikonoční snídaně nemusí být nutně plná nezdravých cukrů a tuků. Nasypejte dětem do misky skvělé Super müsli v příchuti Zlaté údolí a zalejte čokoládovým kokosovým mlékem. Nezatížíte jejich organismus laktózou a navíc jim dodáte důležitou vlákninu a bílkoviny. 

Zelené Velikonoce

K svátkům jara neodmyslitelně patří zelená barva. Konzumací prášku ze zelených výhonků mladého ječmene v BIO kvalitě získáte celkové tonikum vitamínů a minerálních doplňků z přírodního zdroje. Nastartujte svůj organismus po dlouhé zimě a doplňte energii jedinečným pistáciovým krémem. 

                                                                                              "love nature, love yourself"    

Kristýna Durasová

Miluji vaření, pečení a to vše z poctivých surovin. Vždy pro mě byl důležitý jejich původ a kvalita, proto nejradši používám naše produkty od NATU. Mám 5 letou dceru, která mi vždy asistuje a nadšení pro zdravý životní styl se mnou sdílí od malička. Firma NATU má pro mě hluboký význam. Na jejím vzniku jsem se podílela již od začátku ve spolupráci se svým přítelem a partnerem Standou a ostatními z týmu. NATU je pro mě způsob předávání všeho co jsem se za posledních pár let naučila. Kromě NATU se věnuji výživovému poradenství, lektorování a józe. 

Musíte být registrováni

Klikněte zde pro registraci