ACAI BOWL
  
  

ACAI bowl si dnes můžete dát k snídani nebo ke svačině v mnoha kavárnách. Lépe uděláte, když si uděláte doma vlastní, kde budete mít pod kontrolou všechny použité ingredience. ACAI bowl nejen dobře vypadá, báječně chutná, ale dodá pořádnou porci kvalitní energie, kde není jediná kalorie ošizena o důležité živiny.

Co budete potřebovat?
Suroviny
  • 2–3 banány
  • 50 ml rostlinného mléka/vody
  • 1 lžíce ACAI prášku
  • 1 lžíce mandlového proteinu
Na ozdobení
  • amarantové lupínky
  • GRANOLOVE lesní plody
Koupit všechny

Všechny ingredience rozmixujte ve výkonném mixéru, nalijte vzniklou směs do oblíbené misky, ozdobte dle doporučení nebo vlastní fantazie a v klidu vychutnávejte.  

                                                                                 

 

                                                                                                          "love nature, love yourself"                                                                                                                   

Kristýna Durasová

Miluji vaření, pečení a to vše z poctivých surovin. Vždy pro mě byl důležitý jejich původ a kvalita, proto nejradši používám naše produkty od NATU. Mám 5 letou dceru, která mi vždy asistuje a nadšení pro zdravý životní styl se mnou sdílí od malička. Firma NATU má pro mě hluboký význam. Na jejím vzniku jsem se podílela již od začátku ve spolupráci se svým přítelem a partnerem Standou a ostatními z týmu. NATU je pro mě způsob předávání všeho co jsem se za posledních pár let naučila. Kromě NATU se věnuji výživovému poradenství, lektorování a józe. 

Musíte být registrováni

Klikněte zde pro registraci