Ořechové krémy naslano 3x jinak
  
  

NATU ořechové krémy patří mezi jedny z našich nejoblíbenějších produktů. Není také divu, děláme je opravdu poctivě a jejich výroba je velmi pečlivá. Kvalitní ořechy pomalu zpracováváme, přičemž se postupně mění jejich struktura i konzistence, až dojde ke vzniku lahodné jemné ořechové pasty s příjemným aroma.

Co tu najdete?
  • Tipy, jak využít naše ořechové krémy
Koupit všechny

Ořechové pasty jsou vlastně jen zpracované ořechy, v našem případě bez jakýchkoli přidaných cukrů, solí nebo jiných dochucovadel. Jsou nutričně bohatým zdrojem rostlinných tuků, zejména nenasycených mastných kyselin, které jsou pro tělo velmi důležité. Výběr tuků z denního příjmu by měl být orientován tímto směrem a větší část by měla být přijímána právě z rostlinných zdrojů.

Často se nás ptáte, k čemu jsou ořechové krémy dobré. Ač se to nezdá, mají tyto pasty nesčetné možností různých využití. Nejjednodušší je vychutnat si je jen tak na lžičce a uspokojit tak úplně každou buňku v těle. Ale opatrně, jedná se o velmi návykovou záležitost :-)

ZAEXPERIMENTUJTE SI:

  1. kešu česnekový dresink

Smícháme dohromady:

50 g kešu krému

30 ml vody

1 lžíce citronové šťávy

1 lžíce agáve sirupu

1 lžička růžové himalájské soli

½ stroužku rozmělněného česneku

  1. arašídová exotická omáčka

30 g arašídového krému

30 ml slunečnicového oleje

20 ml agáve sirupu

10 ml umeocta

10 ml sojové omáčky

10 ml citronové šťávy

  1. mandlový pikantní dresink

30 g mandlového krému

15 ml octa

30 ml olivového oleje

podle chuti: chilli paprička, česnek, zázvor, koriandr

Použití

- zeleninové saláty

- pečená zelenina

- těstoviny

-  bezlepkové nudle se zeleninou

- buddha bowls

- asijská kuchyně

- rýžové pokrmy

- luštěniny (fazole, cizrna, hrách, čočka)

                                       "love nature, love yourself"

Kristýna Durasová

Miluji vaření, pečení a to vše z poctivých surovin. Vždy pro mě byl důležitý jejich původ a kvalita, proto nejradši používám naše produkty od NATU. Mám 5 letou dceru, která mi vždy asistuje a nadšení pro zdravý životní styl se mnou sdílí od malička. Firma NATU má pro mě hluboký význam. Na jejím vzniku jsem se podílela již od začátku ve spolupráci se svým přítelem a partnerem Standou a ostatními z týmu. NATU je pro mě způsob předávání všeho co jsem se za posledních pár let naučila. Kromě NATU se věnuji výživovému poradenství, lektorování a józe. 

Musíte být registrováni

Klikněte zde pro registraci